Tom Indkøbskurv

AIRLIVE 1000Base-SX MiniGBIC Transcv

Forsiden / Netværk / Netværkstilbehør / AIRLIVE 1000Base-SX MiniGBIC Transcv
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
AIRLIVE 1000Base-SX MiniGBIC Transcv (SFP-SX V2)

AIRLIVE 1000Base-SX MiniGBIC Transcv

Varenr.:
SFP-SX V2
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Forventes på lager 01-09-2018
Beskrivelse

The SFP-SX v2 is a high performance and cost-effective module for serial optical data communication applications specified for multimode of 1.25 Gb/s. The module is intended for multimode mode fiber, operates at a nominal wavelength of 850nm. The module is a duplex LC connector transceiver designed for use in Gigabit Ethernet applications and to provide IEEE802.3z compliant link from 125Mbps to 2.125Gbps applications.

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.